Termínová listina 2019

Datum Název závodů Místo Ročníky  Výsledky 
2.2.-3.2. Brněnský tučňáček Brno 2009-11 výsledky
23.2. Cena zakladatelů brněnského plavání Brno Lužánky 2005-10 výsledky
2.3. Blanenský závod Blansko 2009-12 výsledky
2.3.-3.3. České Budějovice České Budějovice 2004 a ml. výsledky
16.3. Velká cena Hodonína Hodonín 2001 a ml. výsledky
23.3. Jarní městský přebor žactva Brno-Lesná 2007-10 výsledky
7.4. Brněnská šipka Brno-Ponávka 2009-13 výsledky
13.4. Cena Třebovské lokomotivy Česká Třebová 2009 a st. výsledky
13.4. Moravskoslezská liga nejmladších žáků Kopřivnice 2010-13 výsledky
27.4. Krokodýlí šplouch Brno-Lesná 2007 a ml. výsledky
4.5.-5.5. Májové Brno Brno-Lužánky 2005-08 výsledky
11.5. Velká cena Kuřimi Kuřim 2009 a ml. výsledky
18.5. Letní krajský přebor 10 a 11 letého žactva Hodonín 2008-09 výsledky
25.5.-26.5. Letni krajský přebor starších žáků Brno-Lesná 2005-07 výsledky
2.6. Brněnská šipečka Brno-Ponávka 2010-14 výsledky
8.-9.6. Pohar Moravy 11 letých Prostějov 2008
8.-9.6. Pohár Moravy 10 letých Kopřivnice 2009
15.-16.6. MČR 13 letých Plzeň 2006
15.-16.6. MČR 12 letých Nový Jičín 2007
22.6. Boskovický závod Boskovice 2010 a ml.
7.-8.9. Velká Cena Znojma Znojmo ---
28.-29.9. International Swim Cup Berlin 2011 a st.
4.-5.10. VC Kopřivnice ---
5.10. Pohár Olympijských nadějí Poprad 2005-11
5.10. Malá Cena Znojma Znojmo 2007 a ml.
5.10. VC Puchova ---
12.10. Hrošík Vyskov 2009 a ml.
19.10. Městský podzimní přebor Brno Lesná 2008-11
26.10. MJS Blansko Blansko 2008 a st.
2.11. MSL nejmladšího žactva 2010-13
16.11. Přebor 10 a 11 letých Hodonín ---
16.-17.11. VC Brna Brno open
23.-24.11. Přebor st. žactva Brno Lesná ---
30.11.-1.12. Pohár Moravy 10 letých Prostějov ---
30.11. Pohár Moravy 11 letých Třebíč ---
7.-8.12. MČR 2006-2007 ---
14.12. Brno Cup Brno ---

Termínová listina 2018

Datum Název závodů Místo Ročníky  Výsledky 
2.2.-3.2. Brněnský tučňáček Brno 2009-11 výsledky
23.2. Cena zakladatelů brněnského plavání Brno Lužánky 2005-10 výsledky
2.3. Blanenský závod Blansko 2009-12 výsledky
2.3.-3.3. České Budějovice České Budějovice 2004 a ml. výsledky
16.3. Velká cena Hodonína Hodonín 2001 a ml. výsledky
23.3. Jarní městský přebor žactva Brno-Lesná 2007-10 výsledky
7.4. Brněnská šipka Brno-Ponávka 2009-13 výsledky
13.4. Cena Třebovské lokomotivy Česká Třebová 2009 a st. výsledky
13.4. Moravskoslezská liga nejmladších žáků Kopřivnice 2010-13 výsledky
27.4. Krokodýlí šplouch Brno-Lesná 2007 a ml. výsledky
4.5.-5.5. Májové Brno Brno-Lužánky 2005-08 výsledky
11.5. Velká cena Kuřimi Kuřim 2009 a ml. výsledky
18.5. Letní krajský přebor 10 a 11 letého žactva Hodonín 2008-09 výsledky
25.5.-26.5. Letni krajský přebor starších žáků Brno-Lesná 2005-07 výsledky
2.6.2019 Brněnská šipečka Brno-Ponávka 2010-14 výsledky
8.-9.6. Pohar Moravy 11 letých Prostějov 2008
8.-9.6. Pohár Moravy 10 letých Kopřivnice 2009
15.-16.6. MČR 13 letých Plzeň 2006
15.-16.6. MČR 12 letých Nový Jičín 2007
22.6. Boskovický závod Boskovice 2010 a ml.
7.-8.9. Velká Cena Znojma Znojmo ---
28.-29.9. International Swim Cup Berlin 2011 a st.
4.-5.10. VC Kopřivnice ---
5.10. Pohár Olympijských nadějí Poprad 2005-11
5.10. Malá Cena Znojma Znojmo 2007 a ml.
5.10. VC Puchova ---
12.10. Hrošík Vyskov 2009 a ml.
19.10. Městský podzimní přebor Brno Lesná 2008-11
26.10. MJS Blansko Blansko 2008 a st.
2.11. MSL nejmladšího žactva 2010-13
16.11. Přebor 10 a 11 letých Hodonín ---
16.-17.11. VC Brna Brno open
23.-24.11. Přebor st. žactva Brno Lesná ---
30.11.-1.12. Pohár Moravy 10 letých Prostějov ---
30.11. Pohár Moravy 11 letých Třebíč ---
7.-8.12. MČR 2006-2007 ---
14.12. Brno Cup Brno ---

Termínová listina 2017

Datum Název závodů Místo Ročníky  Výsledky 
28.-29.1. Brněnský tučňáček Brno - Lesná 2007-09 výsledky
11.2. O ceny zakladatelů brněnského plavání Brno - Lužánky 2003-08 výsledky
4.3. Blanenský závod Blansko 2007-10 výsledky
25.3. Městský přebor žactva Brno - Lesná 05-08 a ml. výsledky
9.4. Brněnská šipka Brno - Ponávka 2006-11 výsledky
22.4. Moravskoslezská liga nejmladšího žactva Kopřivnice 2008-11 výsledky
13.5. Cena města Blanska Blansko 2003-06 výsledky
20.5. Velká cena města Kuřim Kuřim 2007 a ml. výsledky
27.-28.5. Krajský přebor staršího žactva Brno - Lesná 2003-05 výsledky
3.6. Krajský přebor mladšího žactva Blansko 2006-07 výsledky
17.6. Pohár Moravy 10ti letého žactva Havířov 2007 výsledky
14.10. Vyškovský Hrošík Vyškov 2007 a ml. výsledky
23.-24.9. Mezinárodní plavecké závody Lipsko 2009 a st. výsledky
21.10. Městský přebor žactva Brno-Lesná 2005 a ml. výsledky
4.11. Moravskoslezská liga nejml. žactva Brno-Kraví Hora 2008-11 výsledky
11.11. Zimní krajský přebor 10 a 11 letých Blansko 2006-07 výsledky
18.-19.11. Zimní krajský přebor žactva Brno 2003-05 výsledky
2.12. Pohár Moravy 10 a 11 letých Karviná a Havířov 2007,2006 výsledky
14.12. Mikulášský víceboj Kuřim 2011 a st. výsledky
16.12. Brno cup Brno 2011 a st. výsledky