Termínová listina 2020 podzim/zima

    Datum     Název závodů Místo   Ročníky   
3.10.AquatlonŠlapanice (doplnok)05 a ml.
3./4.10.PentathlonBystrice (MČR U13)08 a ml.
10.10.PentathlonHorovice(MČR U11)08 a ml.
16.-18.10.Plzeňské sprintyPlzeň(pár najlepších)
17.10.VC ProstejovProstejov06-10
24.10.Prebor BrnoLesna(tusim 08 a ml.)
24.10.MJSBlanskoOpen?
28.10.Pardubicke 200vkyPardubice(06-10)
31.10.-1.11.Axis Cup(pár najlepších)
7.11.Prebor 09 a 10Hodonín (povinné)
14.-15.11.VC ZlinZlin(pár najlepších)
15.11.Hodoninske sprintyHodonin
21.-22.11.Prebor LesnaBrno (povinné) 06-08
28.-29.11.Zimni Pohar Moravy 09 Zlin (povinné)
28.-29.11.ZPM 10 ProstejovProstejov (povinné)
28.-29.11.MC Noveho JicinaNovy Jicin ??
12.-13.12.MČR 06Trutnov 06
12.-13.12.MČR 07Mladá Boleslav 07
12.-13.12.MČR 08Prostejov 08
19.12.Brno CUPBrno
17.-20.12.MČR OPENPlzeň07 a st.

Termínová listina 2020 jaro/léto

    Datum     Název závodů Místo   Ročníky     Výsledky 
18.1.-19.1. Brněnský tučňáček Brno-Lesná 2010-12 výsledky
7.-9.2. Orca children cup Bratislava 2006-11 výsledky
22.2. Vysočina cup Žďár n. Sázavou 2009-13 výsledky
29.2. Vyškovský hrošík Vyškov 2010-14 výsledky
29.2.-1.3. České Budějovice České Budějovice 2006-12 výsledky
14.3. VC Hodonína Hodonín 2014 a st.
14.-15.3. VC Bruntal Bruntal 2005 a ml.
21.3. Jarní cena Boskovice Boskovice 2005-12
21.3. Jarní městský přebor Brno - Lesná 2008-11
28.3. Aprílová vlnka Znojmo 2008-11
4.4. O pohar Emana Prostějov 2008-11
5.4. Brněnská šipka Brno - Ponávka 2010-14
18.4. Cena Třebovské lokomotivy    Česká Třebová 2010 a st.
18.4. Cena Draka Brno - Lužánky 2007 a st.
25.4. Závody mládeže Jihlava 2011 a st.
25.4. Krokodýlí šplouch Brno - Lesná 2008 a ml.
8.-9.5. Majové Brno Brno-Lužánky 2006-09
16.5. VC Kuřimi Kuřim 2010 a ml.
30.5. Přebor Hodonín 2009-10
6.-7.6. Přebor Brno - Lesná 2006-08
13.-14.6. Letní pohár Moravy Prostějov 2010
13.-14.6. Letní pohár Moravy Nový Jičín 2009
20.6. Boskovický závod Boskovice 2011 a ml.
27.-28.6. MČR

Termínová listina 2019

Datum Název závodů Místo Ročníky  Výsledky 
2.2.-3.2. Brněnský tučňáček Brno 2009-11 výsledky
23.2. Cena zakladatelů brněnského plavání Brno Lužánky 2005-10 výsledky
2.3. Blanenský závod Blansko 2009-12 výsledky
2.3.-3.3. České Budějovice České Budějovice 2004 a ml. výsledky
16.3. Velká cena Hodonína Hodonín 2001 a ml. výsledky
23.3. Jarní městský přebor žactva Brno-Lesná 2007-10 výsledky
7.4. Brněnská šipka Brno-Ponávka 2009-13 výsledky
13.4. Cena Třebovské lokomotivy Česká Třebová 2009 a st. výsledky
13.4. Moravskoslezská liga nejmladších žáků Kopřivnice 2010-13 výsledky
27.4. Krokodýlí šplouch Brno-Lesná 2007 a ml. výsledky
4.5.-5.5. Májové Brno Brno-Lužánky 2005-08 výsledky
11.5. Velká cena Kuřimi Kuřim 2009 a ml. výsledky
18.5. Letní krajský přebor 10 a 11 letého žactva Hodonín 2008-09 výsledky
25.5.-26.5. Letni krajský přebor starších žáků Brno-Lesná 2005-07 výsledky
2.6. Brněnská šipečka Brno-Ponávka 2010-14 výsledky
8.-9.6. Pohar Moravy 11 letých Prostějov 2008 výsledky
15.-16.6. MČR 12 letých Nový Jičín 2007 výsledky
22.6. Boskovický závod Boskovice 2010 a ml. výsledky
28.-29.9. International Swim Cup Berlin 2011 a st. výsledky
5.10. Malá Cena Znojma Znojmo 2007 a ml. výsledky
12.10. Hrošík Vyskov 2009 a ml. výsledky
19.10. Velká Cena Prostějov 2005-2011 výsledky
19.10. Městský podzimní přebor Brno Lesná 2007-10 výsledky
26.10. MJS Blansko Blansko 2008 a st. výsledky
2.11. MSL nejmladšího žactva Brno-Kraví hora 2010-13 výsledky
10.11. Hodonínské sprinty Hodonín 2007-11 výsledky
16.11. Přebor 10 a 11 letých Hodonín 2008-09 výsledky
16.11. Pohar Delfina Nové Zámky 2006-11 výsledky
23.-24.11. Přebor st. žactva Brno Lesná 2005-07 výsledky
30.11.-1.12. Pohár Moravy 10 letých Prostějov 2009 výsledky
30.11. Pohár Moravy 11 letých Třebíč 2008 výsledky
7.-8.12. MČR Prostějov 2006-07 výsledky
14.12. Brno Cup Brno 2007-14 výsledky