Letní soustředění

Plavecké soustředění je určeno všem závodním plavcům Plaveckého klubu Brno i nováčkům po domluvě s předsedou klubu panem Radimem Vítkem 777 198 375, radvitek@gmail.com. 

Denní program

Sraz první den soustředění v 7.30 hod. ve vstupní hale Aquaparku Kohoutovice (Chalabalova 2a, 62300 Kohoutovice), v dalších dnech je zahájení v 8.00 hodin a ukončení každého dne v 17.00 hodin.

Tréninky plavání probíhají 1x - 3x denně. Připravovaný program zahrnuje spoustu dalších aktivit - suchou přípravu na hřišti/tělocvičně, výlet, návštěvu posilovny, relax zóny na bazénu ...

Stravování

Na soustředění je zajištěna plná penze. Děti dostanou po ranním plavání svačinku, po dopoledním programu oběd a po odpoledním plavání zase svačinku. Svačinky budou vždy odpovídat racionální vyvážené stravě. Snažíme se vést děti ke zdravému životnímu stylu nejen sportem, ale také jídlem. Podrobný jídelníček bude zveřejněn před začátkem soustředění.

Jídelníček
- obědy
- svačiny

Místo, termín a cena

Kohoutovice 2.7. - 6.7. 2018 (po-pá) - 2500 Kč / týden - JIŽ PROBĚHLO
- soustředění má zázemí v klubovně Libušina třída 2 a Aquaparku Kohoutovice. Soustředění určené pro nové zájemce o závodní plavání. 

Kohoutovice 27.8.-31. 8. 2018 (po-pá) - 2500 Kč / týden - JIŽ PROBĚHLO
- soustředění má zázemí v klubovně Libušina třída 2 a Aquaparku Kohoutovice. Soustředění určené pro nové zájemce o závodní plavání a pro závodníky Plaveckého klubu Brno.