Letní soustředění 2023

Plavecké soustředění je určeno všem závodním plavcům Plaveckého klubu Brno i nováčkům po domluvě s předsedou klubu panem Radimem Vítkem 777 198 375, radvitek@gmail.com.

Týmy C/D a nováčci

Kohoutovice : po 21.8. - pá 25.8.23  
- v Aquaparku Kohoutovice  se zázemím v klubovně Libušina třída 2

PŘIHLÁSIT 2023 

Členský příspěvek
5900Kč

Denní program
Tréninky plavání probíhají 2* denně po hodině a půl. Připravovaný program zahrnuje spoustu dalších aktivit - suchou přípravu na hřišti/tělocvičně, relax zóny na bazénu, výlet po okolí ...

Stravování
Na soustředění je zajištěna plná penze. Děti dostanou po ranním plavání svačinku, po dopoledním programu oběd a po odpoledním plavání zase svačinku. Svačinky budou vždy odpovídat racionální vyvážené stravě. Snažíme se vést děti ke zdravému životnímu stylu nejen sportem, ale také jídlem. Podrobný jídelníček bude zveřejněn před začátkem soustředění.

Dokumenty
Pokyny pro rodiče soustředění - Kohoutovice 2022

Týmy A/B/Elite

Hodonín : st 23.8. - pá 1.9.23
- soustředění s ubytováním pro členy týmu A/B/Elite a pozvané závodníky

PŘIHLÁSIT 2023

Členský příspěvek
14000Kč

Denní program
Plavecký tréning bude probíhat 2x denně po 1-2 hodinách. Cílem plaveckého tréninku bude naplavání základní vytrvalosti s doplněním o práci na technice. Součástí plaveckých tréninků budou také hry a štafety. Suchý trénink bude 2-3x denně v kratších časových dotacích, jako výplň mezi plaveckými tréninky a stravováním. Bude se jednat o nabrání úvodní kondice, zpevnění těla, pracováním na koordinaci. Náplň bude běh, hry, cvičení s vlastní váhou těla a s lehčím náčiním, strečink.  

Pokyny 
Rodiče obdrží pokyny společně s programem týden před soustředěním. 

Doprava 
Samostatně do hotelu Panon v Hodoníně (Koupelní 4, 695 01 Hodonín)

Stravování
V hotelu Panon formou plné penze. Svačiny mohou být doplněné z části vlastními.