Letní soustředění 2024

Plavecké soustředění je určeno všem závodním plavcům Plaveckého klubu Brno i nováčkům po domluvě s předsedou klubu panem Radimem Vítkem 777 198 375, radvitek@gmail.com.

Tým Žraloci(C/D) a nováčci

Brno : 26.8. - 30.8.2024 - PŘIHLÁSIT

Bazény Lužánky a blízké hřiště Tréninkového centra se zázemím. 

Členský příspěvek
5900Kč

Denní program
Tréninky plavání probíhají 2* denně po hodině a půl. Připravovaný program zahrnuje spoustu dalších aktivit - suchou přípravu na hřišti, relax zóny na bazénu, výlet po okolí ...

Stravování
Na soustředění je zajištěna plná penze. Děti dostávají po ranním plavání svačinku, po dopoledním programu oběd a po odpoledním plavání zase svačinku. Svačinky jsou vždy zdravé a nutričně bohaté. Snažíme se vést děti ke zdravému životnímu stylu nejen sportem, ale také jídlem.

Týmy A/B/Elite

Hodonín : bude upřesněno. 
- soustředění s ubytováním pro členy týmu A/B/Elite a pozvané závodníky

PŘIHLÁSIT 2023

Členský příspěvek

Denní program
Plavecký tréning bude probíhat 2x denně po 1-2 hodinách. Cílem plaveckého tréninku bude naplavání základní vytrvalosti s doplněním o práci na technice. Součástí plaveckých tréninků budou také hry a štafety. Suchý trénink bude 2-3x denně v kratších časových dotacích, jako výplň mezi plaveckými tréninky a stravováním. Bude se jednat o nabrání úvodní kondice, zpevnění těla, pracováním na koordinaci. Náplň bude běh, hry, cvičení s vlastní váhou těla a s lehčím náčiním, strečink.  

Pokyny 
Rodiče obdrží pokyny společně s programem týden před soustředěním. 

Doprava 
Samostatně do hotelu Panon v Hodoníně (Koupelní 4, 695 01 Hodonín)

Stravování
V hotelu Panon formou plné penze. Svačiny mohou být doplněné z části vlastními.