Plavání 2023/2024

Žraloci - PŘIHLÁSIT 

plavání 2x týdně, pokročilí plavci, 7 - 11 let

Tým dětí doporučených z plavecké školy a dalších dětí, kterým plavání jednou týdně už nestačí. Myslíte si, že máte doma nadaného plavce? U Žraloků bude mít možnost rozvoje a pokud ho to chytne, může jít o první krůček na cestě k závodníkům.
Žraloci = zábava, technika a individuální přístup. Snažíme se vytvořit kamarádský kolektiv. Pokud dítě ještě nezvládá plavání na velkém bazéně, nebo mu stačí plavat jednou týdně, můžete jej přihlásit do Plavecké školy Brno.
cca 36 lekcí, příspěvek: 7000kč / pololetí (pondělí 11.9.2023 až čtvrtek 1.2.2024)

B team - PŘIHLÁSIT

plavání až 4x týdně

Tým, který má za cíl postupný progres v technice a nabírání základní kondice, převážně vytrvalosti. V této skupině se zároveň více zaměřujeme na tréninky formou zábavy a her. Děti by měly mít progres a cílit na tým A. Také se zde snažíme o budování dobrých vztahů mezi závodníky. Děti v této skupině mají jeden, nebo více sportů. Všestranný rozvoj.
příspěvek: 8000kč / pololetí (pondělí 4.9.2023 až čtvrtek 1.2.2024)

A team - PŘIHLÁSIT

plavání až 5x týdně

Tým, který má stanovené cíle na sezónu a stručný roční tréninkový plán, s kterým se děti postupně učí pracovat. Cíle jsou správný rozvoj kondiční a technické stránky plávání. Děti mají možnost věnovat se i dalším doplňkovým sportům pro všestranný rozvoj osobnosti sportovce. Tým nadějných mladých závodníků, kteří mají cíl dostat se do týmu Elite.
příspěvek: 9000kč / pololetí (pondělí 4.9.2023 až čtvrtek 1.2.2024)

Elite team - PŘIHLÁSIT

plavání až 7x týdně

Tým, který má stanovené cíle na celou sezónu a děti mají motivaci je plnit. Postupuje se podle přesně stanoveného ročního tréninkového cyklu. Děti mají plávání jako prvořadý sport, kterému se chtějí věnovat. Cíl je rozvoj pohybových schopností pro podávání nejvyšších možných výkonů. Tento tým má sportovní vedení od hlavního trenéra, který je k dispozici 24/7. Nejvýkonnější skupina, která je nejvíce podporovaná klubem.
příspěvek: 10000kč / pololetí (pondělí 4.9.2023 až čtvrtek 1.2.2024)

O tréninku

Plavecký trénink probíhá v Aquaparku Kohoutovice, bazénu Družstevní na drahách 25m bazénu a na bazénu Za Lužánkami na 50m drahách pod vedením profesionálního závodního trenéra, který má děti na starosti po celou dobu školního roku. Věnuje se jim i na závodech a suché přípravě. Hlavní náplní je všestranný tělesný rozvoj a zvládnutí techniky jednotlivých plaveckých způsobů, obrátek a startů. Součástí tréninků je důkladná rozcvička (15 min před tréninkem) a nezbytné protažení po tréninku. 

Atletická všestrannost - suché tréninky probíhají v Kohoutovicích v klubovně, posilovně, nebo na hřišti.

Naším cílem je aby se děti na trénink těšily a nepokládaly ho jen za chvíle dřiny. Dětem neříkáme jen co mají dělat, ale i proč to mají dělat. Snažíme se vytvořit na tréninku dobrou náladu, navodit atmosféru důvěry a uvolněnosti, být s dětmi kamarády i mimo trénink. Trénink je pestrý, aby děti nezažily nudu tréninkového stereotypu.

Samozřejmostí je plavecká čepice, osuška a klubové tričko zdarma pro všechny děti účastnících se závodů. 

Členský příspěvek 2023/2024

5500 Kč / pololetí

Oddílové příspěvky 2023/2024

Žraloci 1500Kč / pololetí
B team 2500Kč / pololetí
A team 3500Kč / pololetí
Elite team 4500Kč / pololetí

Co klub nabízí?

  • trénink plavání až 13 hodin týdně
  • suchou přípravu / společné aktivity až 4x týdně (v zimě bruslení, v létě venku, na hřišti a tělocvičně)
  • placení startovného na závodech v ČR
  • příspěvek na letní soustředění 
  • klubové tričko, klubová osuška a plavecká čepice
  • plavecké a posilovací pomůcky (posilovací gumy, ploutve)